Často kladené otázky

Často kladené otázky2019-10-12T21:14:39+02:00

Časté otázky

Cena za hru na hráče je 400 Kč, Len do 15. listopadu platí zvýhodnená uvádzací cena 300 Kč.

Pro kohokoliv, kdo rád diskutuje s ostatními, chce si vyzkoušet být na jeden večer někým jiným nebo rád řeší detektivní případy. Ale hlavně pro každého, kdo si rád vychutná dobré jídlo v příjemné společnosti. Hráči by však měli být starší 15 let. Aj kvůli možnému propojení s jídlem je však hra zejména oblíbená jako teambuildingová aktivita, narozeninová oslava nebo rozloučka se svobodou.

Ne. Menu à la Baťa je možné objednat si i ve vegetariánské verzi. Stejně tak v jídelním lístku si určitě něco vhodného vyberete. Pokud má jeden, maximálně dva jiný speciální požadavek k Menu à la Baťa (například nemůžete halušky, takže radši chcete brambory), stačí to říct číšníkovi před začátkem hry. Pokud máte speciální požadavky ve větším počtu, bude lepší si Menu à la Baťa neobjednávat a vybrat si radši něco à la carte.

Hra je dostupná i v angličtině. Komunikace je při hře mimořádně důležitá a tak musí všichni hráči velmi dobře ovládat jazyk hry.

V jedné skupině může hrát najednou 7 až 12 hráčů. Při větším počtu totiž nelze vést u stolu jednu konverzaci a tak budete rozděleni do několika herních skupin, aby byl každý zapojen do hry. Víme připravit hru pro 3 skupiny a tedy až 36 osob najednou.

Platí se na místě v hotovosti, platební kartou nebo formou dárkového poukazu. Při předchozí dohodě je možné platit i na fakturu bankovním převodem nebo kartou.

Na hru Mystery Dinner stačí přijít přesně na čas, protože před hrou vždy připravujeme herní stůl a pokud je restaurace plná, nemusí být k dispozici další stůl, u kterého by ste mohli počkat.

Prosím nemeškejte však, sami se připravíte o čas ve hře.

V sekci Kontakt, najdete kontaktní údaje, rádi s Vámi probereme Vaše požadavky (velké skupiny, hra mimo Prahu, catering a jiné).

Rezervaci je možné přesunout, dejte nám však prosím vědět nejpozději 24 hodin před dohodnutým termínem, nejlépe telefonicky na 0949524796. Pokud zrušíte rezervaci některé hry méně než 12 hodin před jejím začátkem, budeme Vám účtovat poplatek ve výši 50 % ceny hry. To stejné platí při nahlášení snížení počtu hráčů méně než 12 hodin před hrou.

Jiste. Víc info o naších dárkových poukázkach najdete tu.